Dětský Pobyt 2020

I vaše děti mohou být farmáři

S přírodou, se zvířaty v porozumnění

Rádi bychom život na farmě přiblížili i těm nejmenším, a tak každoročně pořádáme tematické dětské pobyty přímo v centru dění našeho hospodářství.

V současnosti je pobyt rozdělen do osmi týdenních turnusů, kdy první začíná počátkeam července.

Vaše děti budou mít jedinečnou možnost přijít do přímého kontaktu s našimi zvířecími kamarády, jako jsou osli, lamy, velbloudi, ovce, kozy, ale také různorodá drůbež a další hospodářská zvířata.

Vše je doprovázeno plnohodnotným programem, zahrnujícím každodenní krmení a opečovávaní zvířat i zábavné kolektivní hry.

Nechybí ani osvojení si základů práce na farmě, exkurze v okolních hospodářských společnostech a výlety do kružberské krajiny za doprovodu našich oslíků.

Po celou dobu pobytu dohlíží na děti instruktoři, kteří zajišťují bezpečnost a asistenci při kontaktu se zvířaty či jiných aktivitách spojených s pobytem na farmě.

Aktuální stav volných míst:

Červenec 6. - 12.

0

Červenec 13. - 19.

0

Červenec 20. - 26.

0

Červenec 27. 7. - 2. 8.

0

Srpen 3. - 9.

0

Srpen 10. - 16.

0

Srpen 17. - 23.

0

Srpen 24. - 30.

6


Neustále se snažíme zlepšovat a každým rokem vytváříme pro děti kvalitnější prostředí, aby si odnášely spousty krásných zážitků a vzpomínek na naší farmu.

Nezbytné věci, které budou děti po dobu pobytu potřebovat, jsou v ceně již zahrnuty a to včetně stravování.

Na vás je tedy jen zajištění, aby dítě mělo s sebou zabaleno zavazadlo s doporučeným oblečením a třeba nějaké kapesné na výlety.

Cena za jedno dítě3500,- Kč

Dříve než své dítě přihlásíte, tak si prosím přečtěte všeobecné podmínky.
Další pokyny k zaslání vyplněné přihlášky najdete uvnitř přihlášky.