Dětský Pobyt 2019

I vaše děti mohou být farmáři

S přírodou, se zvířaty v porozumnění

Rádi by jsme život na farmě přiblížili i těm nejmenším, a tak každoročně pořádáme tématické dětské pobyty přímo v centru dění našeho hospodářství.

V současnosti je pobyt rozdělen do osmi týdenních turnusů, kdy první začíná začátkem července.

Vaše děti budou mít jedinečnou možnost přijít do přímého kontaktu s našimi zvířaty, jako jsou osli, lamy, velbloudi, ovce, kozy, různorodou drůbeží a s další chovanou zvěří.

Vše je doprovázeno plnohodnotným programem od každodenního krmení a opečovávaní zvířat až po zábavné kolektivní hry.

Osvojení si základů prací na farmě, exkurzí v okolních hospodářských společnostech a výletů do Kružberských krajin za doprovodu našich oslíků.

Po celou dobu pobytu dohlíží na děti instruktoři, kteří zajišťují bezpečnost a asistenci při kontaktu se zvířaty či jiných aktivitách spojených s pobytem na farmě.

Aktuální stav volných míst:

Červenec 1. - 7.

0

Červenec 8. - 14.

0

Červenec 15. - 21.

0

Červenec 22. - 28.

0

Srpen 29. - 4.

0

Srpen 5. - 11.

0

Srpen 12. - 18.

0

Srpen 19. - 25.

0


Neustále se snažíme zlepšovat a každým rokem vytváříme pro děti kvalitnější prostředí, aby si odnášeli spousty krásných zážitků a vzpomínek na naší farmu.

Nezbytné věci, které budou děti po dobu pobytu potřebovat ke každodennímu programu jsou v ceně již zahrnuty a to včetně stravování.

Na vás je tedy jen zajištění, aby dítě mělo s sebou zabaleno zavazadlo s doporučeným oblečením a třeba nějaké kapesné na výlety.

Cena za jedno dítě3500,- Kč

Dříve než své dítě přihlásíte, tak si prosím přečtěte všeobecné podmínky.
Další pokyny k zaslání vyplněné přihlášky najdete uvnitř přihlášky.