Dětský Pobyt 2024

I vaše děti mohou být farmáři

S přírodou, se zvířaty v porozumnění

Rádi bychom život na farmě přiblížili i těm nejmenším, a tak každoročně pořádáme tematické dětské pobyty přímo v centru dění našeho hospodářství.

V současnosti je pobyt rozdělen do šesti týdenních turnusů, kdy první začíná počátkem července.

Vaše děti budou mít jedinečnou možnost přijít do přímého kontaktu s našimi zvířecími kamarády, jako jsou osli, lamy, velbloudi, ovce, kozy, ale také různorodá drůbež a další hospodářská zvířata.

Vše je doprovázeno plnohodnotným programem, zahrnujícím každodenní krmení a opečovávaní zvířat i zábavné kolektivní hry.

Nechybí ani osvojení si základů práce na farmě, exkurze v okolních hospodářských společnostech a výlety do kružberské krajiny za doprovodu našich oslíků.

Po celou dobu pobytu dohlíží na děti instruktoři, kteří zajišťují bezpečnost a asistenci při kontaktu se zvířaty či jiných aktivitách spojených s pobytem na farmě.

Aktuální stav volných míst:

Červenec 1. - 7.

7

Červenec 8. - 14.

2

Červenec 15. - 21.

0

Červenec 29.7. - 4.8.

5

Srpen 5. - 11.

10

Srpen 12. - 18.

5


Neustále se snažíme zlepšovat a každým rokem vytváříme pro děti kvalitnější prostředí, aby si odnášely spousty krásných zážitků a vzpomínek na naší farmu.

Nezbytné věci, které budou děti po dobu pobytu potřebovat, jsou v ceně již zahrnuty a to včetně stravování.

Na vás je tedy jen zajištění, aby dítě mělo s sebou zabaleno zavazadlo s doporučeným oblečením a třeba nějaké kapesné na výlety.

Cena za jedno dítě5500,- Kč

Dříve než své dítě přihlásíte, tak si prosím přečtěte všeobecné podmínky.
Další pokyny k zaslání vyplněné přihlášky najdete uvnitř přihlášky.